Филтри -

Градежни машини TEREX од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини TEREX од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 21.800 € CZK 519.000 CZK
Железнички багер
Година 01/2008 Километража 15540 м/ч Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 1.5 кг
Година 2014 Километража 4500 м/ч Сила
Чехија, Praha 19
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.400 € CZK 700.000 CZK
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 8000 кг
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Чехија, Nepomuk
кула кран TEREX CTT 91 - 5 кула кран TEREX CTT 91 - 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 17.05 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2021 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
116.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се