Филтри -

Градежни машини TEREX од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Белорусија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 44.500 €
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 38.690 €
Кула кран
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 32 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 95.760 €
Кула кран
Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 65 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 2007 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 44.980 €
Кула кран
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 31 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 24.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг Брзина 36 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Белорусија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се