Филтри -

Градежни машини TEREX од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TEREX A 600
1
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Автодигалка
Година 2006 Километража 4600 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 32.4 м
Година 2002-01-01 Километража 9755 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка TEREX RT 1045L
1
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Автодигалка
Модел Terex RT 1045L Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2019-01-01 Километража 307 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
1.900.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 150 м
Година 2007-01-01 Километража 67574 км Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 44 м
Година 2008-01-01 Километража 162700 км Сила
Белгија, Oostkamp
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9880 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
1.800.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 170 м
Година 2010-01-01 Километража 15333 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се