Филтри -

Градежни машини TEREX од Америка

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини TEREX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2006 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг
Година 2008 Километража Сила
САД, Rosharon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 72 м Дофат на стрела 30 м Носивост 400000 кг Капацитет на крајот на стрелата 320 т
Година 2007 Километража 18750 м/ч Сила
Kanada, Edmonton
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се