Филтри -

Градежни машини TEREX-FUCHS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX-FUCHS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.700 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 17 м
Година 2007 Километража Сила 350 кс
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2002 Километража 14300 м/ч Сила
Полска, Rybina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2017 Километража 5513 м/ч Сила
Полска, Rybina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2017 Километража 6154 м/ч Сила
Полска, Rybina
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се