Филтри -

Градежни машини TEREX

Резултати од пребарување: 477 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

477 огласа: Градежни машини TEREX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TEREX RT 1045L нови автодигалка TEREX RT 1045L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 39.5 м Носивост 44000 кг Капацитет на крајот на стрелата 44 т Брзина на подигање на товар 75 м/мин Брзина 29.7 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Мини кран
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12150 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 8900 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 480 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 107465 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
автодигалка TEREX DEMAG AC 220-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2018 Километража 16000 км Сила
Холандија
мини кран TEREX AC40L
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC40 CITY
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC30 CITY
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC35L
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
116.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 8373 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
автодигалка TEREX RT1070 автодигалка TEREX RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2019 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 37.4 м Носивост 44000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
аукција 24.410 € SEK 282.000 SEK
Багер на тркала
Година 2008 Километража 130218 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Носивост 30000 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 61157 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 60000 км Сила
Австрија, Salzburg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 477 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се