Филтри -

Градежни машини TERBERG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TERBERG: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.899 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 25850 кг
Година 2007-02-07 Километража 601336 км Сила
Холандија, Schelluinen
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Автодигалка
Модел Manitex FM 1350-WDG Носивост 9060 кг
Година 2004 Километража 385000 км Сила
Холандија, Lopik
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се