Филтри -

Градежни машини TEKA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини TEKA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 102.400 €
Фабрика за бетон
Година 2008 Километража Сила
Белорусија
фабрика за бетон TEKA Mixomat 3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 1999 Километража Сила
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фабрика за бетон TEKA concrete mixing plant - 30 cbm/h
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Германија, Metten
кула кран TEKA THS40/18 кула кран TEKA THS40/18 кула кран TEKA THS40/18
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Романија, Arad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се