Филтри -

Градежни машини TECNIWELL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TECNIWELL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2001 Километража Сила
Русија, Нижний новгород
силос за цемент TECNIWELL TW-33T силос за цемент TECNIWELL TW-33T
2
Контактирајте го продавачот
18.090 € RUB 1.500.000 RUB
Силос за цемент
Година 2008 Километража Сила
Русија, Нижний новгород
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се