Филтри -

Градежни машини TAYDER

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAYDER: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 47 м Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 2021 Висина на подигање 28 м
Година 2021 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 2021 Висина на подигање 38 м Носивост 400 кг
Година 01/2021 Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 47 м Дофаќач 47 м Носивост 400 кг Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2021 Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 38 м Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28 м Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел 33 METERS - TM-833 LADDER LIFT Висина на подигање 33 м Дофаќач 33 м Носивост 400 кг Капацитет на крајот на стрелата 400 т Брзина на подигање на товар 60 м/мин
Година 2021 Километража Сила 23 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се