Филтри -

Градежни машини TATRA од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини TATRA од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 6/1990 Километража 3291 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1/1980 Километража 27077 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/1998 Километража 94398 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/1998 Километража 94398 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 13100 кг
Година 1/1987 Километража 17988 км Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се