Филтри -

Градежни машини TATRA од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TATRA од Полска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 85.000 PLN
Автодигалка
Модел AD 28 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 5 м
Година 1988 Километража Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
20.760 € PLN 95.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел DUT 0203 Дофат на стрела 21 м Дофаќач 12 м Носивост 20000 кг Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година 04/1991 Километража Сила
Полска, Złotów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.462 € PLN 25.000 PLN
Камион-мешалка
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rząśnia
возило со дигалка со корпа TATRA 815 возило со дигалка со корпа TATRA 815 возило со дигалка со корпа TATRA 815
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
автодигалка Bumar  на шасија TATRA 815
1
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 54.900 PLN
Автодигалка
Марка на кран Bumar Дофат на стрела 19 м
Година 1996 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
автодигалка TATRA AD 28 автодигалка TATRA AD 28
2
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
возило со дигалка со корпа TATRA 815
1
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MP 27 Висина на подигање 27 м
Година 1986 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
17.480 € PLN 80.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел CKD AD28 Висина на подигање 26 м
Година 1984 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Bumar Модел DUT 0203 Висина на подигање 25 м Дофаќач 5 м Носивост 20000 кг
Година 1992 Километража 4668 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
6.554 € PLN 30.000 PLN
Автодигалка
Година 1989 Километража 25000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
15.160 € PLN 69.400 PLN
Автодигалка
Модел CKD AD 30 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 5 м Капацитет на крајот на стрелата 0.5 т
Година 12/1991 Километража 13009 км Сила 230 кс
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 21.3 м Дофат на стрела 21.3 м Носивост 20000 кг
Година Километража Сила
Полска, Bogdanka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 1987 Километража 21000 км Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
16.870 € PLN 77.200 PLN
Автодигалка
Модел ad 28 Дофат на стрела 26 м Брзина 50 км/ч
Година 1994 Километража 19700 км Сила
Полска, Lublin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се