Филтри -

Градежни машини TATRA од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини TATRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1997 Километража 8795 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
15.320 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1 Носивост 11880 кг
Година 03/1996 Километража 544978 км Сила
Чехија, Lavičky
автодигалка TATRA T815 6x6 автодигалка TATRA T815 6x6
2
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 20 м
Година 1987 Километража Сила
Полска, Lgota Wielka
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1994 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
9.481 € PLN 43.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Капацитет на крајот на стрелата 18 т
Година 1982 Километража 50000 км Сила
Полска, Cieszacin Wielki
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
4.829 € PLN 21.900 PLN
Автодигалка
Модел CKD AD080 Дофат на стрела 10.8 м
Година 1976 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
33.790 € CZK 799.000 CZK
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
29.560 € CZK 699.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
48.510 € PLN 220.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 52 м
Година 02/1990 Километража 26000 км Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Телескопски багер
Година 1990 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.074 € CZK 120.000 CZK
Автодигалка
Година Километража Сила
Чехија, Jihlava
автодигалка TATRA 815 MP 27
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Контактирајте го продавачот
21.696 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD20
Година 1980 Километража Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 6/1990 Километража 3291 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 4140 кг
Година 01/1984 Километража 14766 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Носивост 16000 кг
Година 1990 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м Носивост 28 кг
Година 1987 Километража 31000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се