Филтри -

Градежни машини TATRA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TATRA од Чешка Република: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1990-04 Километража 219289 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
аукција 18.310 € CZK 449.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 10/1989 Километража Сила
Чехија, Velké Hamry
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.960 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD20
Година 1980 Километража Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
26.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 1990-06 Километража 17985 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.580 € CZK 799.000 CZK
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
30.540 € CZK 749.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
26.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 1990-06 Километража 17985 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1990 Километража 84346 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража 83715 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1989-09 Километража 166270 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.115 € CZK 199.000 CZK
Автодигалка
Носивост 165 кг
Година 1980 Километража 44384 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
5.709 € CZK 140.000 CZK
Камион-мешалка
Носивост 10300 кг
Година 1984 Километража 9243 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
5.709 € CZK 140.000 CZK
Камион-мешалка
Носивост 10300 кг
Година 1988 Километража 2182 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
телескопски багер TATRA T815 UDS 114a 6x6 телескопски багер TATRA T815 UDS 114a 6x6 телескопски багер TATRA T815 UDS 114a 6x6
3
Контактирајте го продавачот
10.190 € CZK 250.000 CZK
Телескопски багер
Носивост 160 кг
Година 1983 Километража 838 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража 32000 км Сила
Чехија, Strančice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се