Филтри -

Градежни машини TATRA

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TATRA: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1989-09 Километража 166270 км Сила 283 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
20.395,55 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990 Километража 32000 км Сила 381 кс
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 5/2004 Километража 57612 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м Носивост 28 кг
Година 1987 Километража 31000 км Сила 260 кс
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1990 Километража 84346 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Bumar Модел DUT 0203 Висина на подигање 25 м Дофаќач 5 м Носивост 20000 кг
Година 1992 Километража 4668 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KS Модел 65719 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година Километража Сила 462 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
19.960 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD20
Година 1980 Километража Сила 157 кс
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
17.700 € HUF 6.777.000 HUF
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Épgép
Година 03/1987 Километража 61700 км Сила 208 kW
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.456,69 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 1990-06 Километража 17985 км Сила 283 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
18.320 € PLN 84.950 PLN
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Полска, Kostrzyn Nad Odrą
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 1990-06 Километража 17985 км Сила 283 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се