Machineryline » Градежни машини » Градежни машини TAMROCKCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини TAMROCK од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини TAMROCK од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAMROCK од Обединетото Кралство: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 5195 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
83.050 € GBP 70.000 GBP
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 9000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 1600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 1136 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се