Филтри -

Градежни машини TAMROCK од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAMROCK од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење TAMROCK Ranger 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 2800 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење TAMROCK Para 360  Boomer / Tunnelbohrgerät
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1999 Километража 2239 м/ч Сила
Германија, Bad Nauheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 863 м/ч Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
машина за дупчење TAMROCK Axera DT12   Boomer / Tunnelbohrgerät
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се