Филтри -

Градежни машини TAMROCK

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAMROCK: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 07/2008 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Genas
машина за дупчење TAMROCK машина за дупчење TAMROCK
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.713 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1987 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, CHOJNÓW
машина за дупчење TAMROCK Ranger 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 2800 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
39.366 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража 6749 м/ч Сила 108 kW
Норвешка, HEIMDAL
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 1420 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила 228 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 7800 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција 39.700 €
Машина за дупчење
Година 01/1998 Километража Сила
Словачка, Žilina-Závodie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража Сила 309 кс
Полска, Łapy
машина за дупчење TAMROCK Para 360  Boomer / Tunnelbohrgerät
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1983 Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се