Филтри -

Градежни машини TAKEUCHI од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAKEUCHI од Украина: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 25.280 €
Мини багер
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Гореничи
Контактирајте го продавачот
37.020 € UAH 1.455.000 UAH
Багер на тркала
Брзина 5.5 км/ч
Година 2007 Километража 6900 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.020 € UAH 1.455.000 UAH
Багер на тркала
Година 2007 Километража 6966 м/ч Сила
Украина, Житомир
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се