Филтри -

Градежни машини TAKEUCHI од Словенија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини TAKEUCHI од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 10505 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 965 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12131 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 3985 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3840 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 7400 м/ч Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се