Филтри -

Градежни машини TAKEUCHI од Литванија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини TAKEUCHI од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 324 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 3787 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1257 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2565 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2004 Километража 2329 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 3892 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4900 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 3598 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се