Филтри -

Градежни машини TAKEUCHI од Италија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAKEUCHI од Италија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2011 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Мини багер
Година 2014 Километража 3496 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1300 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Висина на подигање 3.17 м
Година 2016 Километража 644 м/ч Сила 74 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Мини багер
Година 2005 Километража 2704 м/ч Сила
Италија, Roma
мини багер TAKEUCHI TB016 мини багер TAKEUCHI TB016 мини багер TAKEUCHI TB016
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2003 Километража 2068 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Мини натоварувач
Година 2009 Километража 3241 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Мини багер
Година 2012 Километража 5800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2004 Километража 1896 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 5096 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 3476 м/ч Сила
Италија, Roma
мини багер TAKEUCHI TB210R мини багер TAKEUCHI TB210R
2
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Мини багер
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се