Филтри -

Градежни машини TADANO од Украина

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO од Украина: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF40G-2 Висина на подигање 45 м Дофаќач 9 м Носивост 40000 кг
Година Километража Сила 279 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR300EX Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 28.5 м Дофаќач 14.5 м Носивост 30000 кг
Година 1999 Километража 26766 км Сила
Украина, Одеса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка TADANO ATF220G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 105 м Носивост 220000 кг
Година нов Километража Сила 551 кс
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF400G-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 122 м Дофат на стрела 60 м Носивост 400000 кг
Година Километража Сила 653 кс
Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO GR 1450 автодигалка TADANO GR 1450 автодигалка TADANO GR 1450
3
Контактирајте го продавачот
111 € / час
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 21 м Носивост 145000 кг
Година 2017 Километража 6299 м/ч Сила
Украина, Кривой Рог
нови автодигалка TADANO ATF100G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 71 м Дофат на стрела 52.1 м Дофаќач 18 м Носивост 100000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF130G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 92 м Носивост 130000 кг
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Носивост 70000 кг
Година нов Километража Сила 435 кс
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF70G-4 (52.1 m)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 71 м Дофат на стрела 52.1 м Носивост 70000 кг
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF220G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 105 м Дофаќач 37 м Носивост 220000 кг
Година Километража Сила 551 кс
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO HK40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел HK40 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35.2 м Дофаќач 9 м Носивост 45000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF50G-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF100G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 71 м Дофат на стрела 52.1 м Носивост 100000 кг
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF50G-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF50G-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се