Филтри -

Градежни машини TADANO од Летонија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO од Летонија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TADANO ATF110G-5
1
Контактирајте го продавачот
340.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 110000 кг
Година 2006 Километража 67999 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF60-3
1
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2004 Километража 110000 км Сила
Латвија, RIGA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка TADANO ATF130G-5
1
Контактирајте го продавачот
550.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 18 м
Година 2010 Километража 76049 км Сила 405 kW
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 99999 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF50-3
1
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2002 Километража 60157 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF60-4
1
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2003 Километража 110000 км Сила 123 кс
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF 80-4
1
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 16 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 18000 т
Година 2005 Километража 115000 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO GR300EX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 4728 м/ч Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF65G-4
1
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2009 Километража 52000 км Сила
Латвија, RIGA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се