Филтри -

Градежни машини TADANO од Кина

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO од Кина: 87 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TADANO TG500E-III автодигалка TADANO TG500E-III автодигалка TADANO TG500E-III
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TG500E Носивост 50000 кг
Година 1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 81.730 €
Автодигалка
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 55.920 €
Автодигалка
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TL300E
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 34.410 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TL300E Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 10.5 м Дофаќач 8.7 м Носивост 30000 кг Брзина на подигање на товар 110 м/мин Брзина 64 км/ч
Година 2005 Километража 8000 км Сила 202 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 3600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 55.920 €
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TL300E
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се