Филтри -

Градежни машини TADANO од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 18 м Носивост 145000 кг
Година Километража Сила
Германија, Мюнхен
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1998 Километража 6750 м/ч Сила
Германија, Goch
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка TADANO ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг
Година 2017 Километража Сила 435 кс
Германија, Мюнхен
нови автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Дофаќач 9 м
Година 2017 Километража Сила 279 кс
Германија, Мюнхен
нови автодигалка TADANO ATF50G-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Носивост 50000 кг
Година 2017 Километража Сила 240 kW
Германија, Мюнхен
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 2009 Километража 178000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
нови автодигалка TADANO ATF60G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 59 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м Носивост 60000 кг
Година Километража Сила 326 кс
Германија, Мюнхен
нови автодигалка TADANO ATF130G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 92 м Носивост 130000 кг
Година 2017 Километража Сила
Германија, Мюнхен
автодигалка TADANO ATF45G-3 автодигалка TADANO ATF45G-3 автодигалка TADANO ATF45G-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Носивост 45000 кг
Година 2003 Километража Сила
Германија, Мюнхен
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се