Филтри -

Градежни машини TADANO од Европа

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 18 м Носивост 145000 кг
Година Километража Сила
Германија, Мюнхен
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Дофат на стрела 26.3 м Носивост 30000 кг
Година 12/1992 Километража 176300 км Сила 158 kW
Финска, HELSINKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка TADANO ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг
Година 2017 Километража Сила 435 кс
Германија, Мюнхен
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
90.890 € PLN 420.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 65000 т
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила 192 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
90.890 € PLN 420.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 45 м
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила 192 кс
Полска, Kraków
автодигалка TADANO Faun ATF 130 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 20 км Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR300EX Висина на подигање 22.1 м Дофат на стрела 20 м
Година 06/1995 Километража 5600 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
автодигалка TADANO GR 250-2N
1
Контактирајте го продавачот
305.000 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел GR 250-2N Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
144.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 52 м Капацитет на крајот на стрелата 110 т
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража 7650 м/ч Сила 160 kW
Холандија, Utrecht
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 43 м
Година 2008-01-01 Километража 9017 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999-01-01 Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 41 м
Година 2013-01-01 Километража 86531 км Сила
Холандија, Groenlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се