Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TADANO FAUN ATF30-2L
1
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 28.5 м Дофаќач 8 м Носивост 30000 кг
Година 2001 Километража 120000 км Сила 205 kW
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO FAUN ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 52.1 м Носивост 70000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2016 Километража 68552 км Сила 129 kW
Латвија, RIGA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка TADANO FAUN ATF 160 G-5
1
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг
Година 2007 Километража 90554 км Сила 380 kW
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO FAUN ATF220G-5
1
Контактирајте го продавачот
695.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 13.2 м Носивост 220000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2014 Километража 18557 км Сила 390 kW
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO FAUN ATF 90 G-4
1
Контактирајте го продавачот
375.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Латвија, RIGA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се