Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година 2006 Километража 73166 км Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 110000 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 160000 кг
Година 2010 Километража 46283 км Сила
Холандија, Nunspeet
автодигалка TADANO FAUN Faun Faun ATF 45-3 автодигалка TADANO FAUN Faun Faun ATF 45-3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1997 Километража 5895 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 16 години
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се