Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
277.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 65G-4 Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 65000 кг Брзина 85 км/ч
Година 07/2009 Километража 94900 км Сила 394 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
397.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Брзина 95 км/ч
Година 02/2012 Километража 116170 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
478.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 110G-5 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 16.2 м Носивост 110000 кг Брзина 85 км/ч
Година 09/2009 Километража 106300 км Сила 517 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
739.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Tadano-Faun ATF 220 G-5 Висина на подигање 108 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Носивост 220000 кг Брзина 85 км/ч
Година 08/2012 Километража 50557 км Сила 551 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
379.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Брзина 95 км/ч
Година 08/2012 Километража 111200 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг
Година 2002 Километража 216600 км Сила
Германија, 45770 Marl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 144100 км Сила
Германија, Duisburg
кран гасеничар TADANO FAUN TM-15Z-4 кран гасеничар TADANO FAUN TM-15Z-4 кран гасеничар TADANO FAUN TM-15Z-4
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 1500 кг
Година 2008 Километража Сила
Германија, Aresing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52.8 м Дофаќач 51.2 м Носивост 10000 кг
Година 2016 Километража 21112 км Сила
Германија, Mönchengladbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2009 Километража 121000 км Сила 428 кс
Германија, 45770 Marl
Контактирајте го продавачот
338.000 €
Автодигалка
Година 2009 Километража 24375 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 16.2 м Носивост 110000 кг
Година 2008 Километража 25783 км Сила 517 кс
Германија, Haltern am See
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се