Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
277.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 65G-4 Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 65000 кг Брзина 85 км/ч
Година 07/2009 Километража 94900 км Сила 394 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
397.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Брзина 95 км/ч
Година 02/2012 Километража 116170 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
478.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 110G-5 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 16.2 м Носивост 110000 кг Брзина 85 км/ч
Година 09/2009 Километража 106300 км Сила 517 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
739.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Tadano-Faun ATF 220 G-5 Висина на подигање 108 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Носивост 220000 кг Брзина 85 км/ч
Година 08/2012 Километража 50557 км Сила 551 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
379.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг Брзина 95 км/ч
Година 08/2012 Километража 111200 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN ATF45-3 автодигалка TADANO FAUN ATF45-3 автодигалка TADANO FAUN ATF45-3
3
Контактирајте го продавачот
136.100 € GBP 115.000 GBP
Автодигалка
Година 2006 Километража 70000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
156.200 € GBP 132.000 GBP
Автодигалка
Дофат на стрела 40.2 м Дофаќач 16 м
Година 2004 Километража 110000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4 автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4 автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4
3
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Автодигалка
Година 1997 Километража 50490 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
автодигалка TADANO FAUN RTF 40.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофаќач 11 м Носивост 40000 кг
Година 1992 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 149092 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 113629 км Сила
Австрија, Salzburg
автодигалка TADANO FAUN ATF 220 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 13 м Носивост 220000 кг
Година 2011 Километража 65000 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг
Година 2002 Километража 216600 км Сила
Германија, 45770 Marl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година 2006 Километража 73166 км Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 110000 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се