Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TADANO FAUN ATF 65G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Дофаќач 15 м Носивост 65000 кг
Година 2006 Километража 78760 км Сила
Франција, CHANDAI
автодигалка TADANO FAUN ATF 220 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 13 м Носивост 220000 кг
Година 2011 Километража 65000 км Сила
Франција, CHANDAI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 4916 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 113629 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1992 Километража 94235 км Сила 256 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2009 Километража 121000 км Сила 428 кс
Германија, 45770 Marl
автодигалка TADANO FAUN ATF 60-3 автодигалка TADANO FAUN ATF 60-3 автодигалка TADANO FAUN ATF 60-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Носивост 60000 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 44 м Носивост 70000 кг
Година 2015 Километража 75000 км Сила 320 kW
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF100 Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 02/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
146.800 € GBP 125.000 GBP
Автодигалка
Година 2011 Километража 281845 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
автодигалка TADANO FAUN ATF 40G-2 автодигалка TADANO FAUN ATF 40G-2 автодигалка TADANO FAUN ATF 40G-2
3
Контактирајте го продавачот
176.200 € GBP 150.000 GBP
Автодигалка
Година 2011 Километража 86015 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
338.000 €
Автодигалка
Година 2009 Километража 24375 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м
Година 03/2006 Километража 124200 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1997 Километража 5895 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 17 години
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се