Филтри -

Градежни машини TADANO

Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO: 198 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 170.200 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Tadano Модел ATF100 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 20 м Дофаќач 18 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 20 т Брзина на подигање на товар 80 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2012 Километража 10000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 18 м Носивост 145000 кг
Година Километража Сила
Германија, Мюнхен
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR500 Носивост 50000 кг
Година 2006 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Висина на подигање 42 м Дофаќач 18 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 04/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 34.040 €
Автодигалка
Година 1996 Километража 7151 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Дофат на стрела 26.3 м Носивост 30000 кг
Година 12/1992 Километража 176300 км Сила 158 kW
Финска, HELSINKI
нови автодигалка TADANO ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг
Година 2017 Километража Сила 435 кс
Германија, Мюнхен
нови автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF40G-2 Висина на подигање 45 м Дофаќач 9 м Носивост 40000 кг
Година Километража Сила 279 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
90.590 € PLN 420.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 65000 т
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила 192 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
90.590 € PLN 420.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 45 м
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила 192 кс
Полска, Kraków
автодигалка TADANO Faun ATF 130 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 20 км Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR300EX Висина на подигање 22.1 м Дофат на стрела 20 м
Година 06/1995 Километража 5600 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се