Филтри -

Градежни машини TABARELLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини TABARELLI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Roma
багер за манипулација на материјали TABARELLI T418 багер за манипулација на материјали TABARELLI T418 багер за манипулација на материјали TABARELLI T418
3
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер за манипулација на материјали
Носивост 4500 кг
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се