Филтри -

Градежни машини Svetruck

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини Svetruck

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.15 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 150 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1330 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 05/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, Kahramankazan Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција, Kahramankazan Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
42.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 30 км/ч
Година Километража 262 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 1060 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
42.670 € PLN 183.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 2518 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 239 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
натоварувач со тркала Volvo L 35 G натоварувач со тркала Volvo L 35 G натоварувач со тркала Volvo L 35 G
3
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 3850 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
13.770 € CZK 350.000 CZK
Машина за обележување на патишта
Година 2019 Километража 40 м/ч Сила
Чехија
натоварувач со тркала Volvo L 30gs new
1
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Wijhe
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи