Филтри -

Градежни машини Sunward

Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

157 огласа: Градежни машини Sunward

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Мини багер
Носивост 9000 кг
Година 03/2021 Километража 980 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.670 €
Мини багер
Носивост 8000 кг
Година 12/2021 Километража 920 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Мини багер
Носивост 6000 кг
Година 10/2020 Километража 1010 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Мини багер
Носивост 9000 кг
Година 12/2021 Километража 960 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 16.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 606 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1100 кг Брзина 12.6 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Мини багер
Носивост 6000 кг
Година 12/2021 Километража 970 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.805 €
Мини багер
Година 02/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.910 €
Багер гасеничар
Носивост 15000 кг
Година 12/2020 Километража 1010 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 28 м/ч Сила
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Багер гасеничар
Година 07/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2021 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Багер гасеничар
Година 03/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 21.850 €
Багер гасеничар
Носивост 7790 кг
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи