Филтри -

Градежни машини Sumitomo од Кина

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

58 огласа: Градежни машини Sumitomo од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.210 €
Мини багер
Носивост 7090 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.620 €
Багер гасеничар
Носивост 35200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.620 €
Багер гасеничар
Носивост 20600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 31.860 €
Багер гасеничар
Носивост 35200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.210 €
Мини багер
Носивост 7090 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.620 €
Багер гасеничар
Носивост 24600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.170 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 42 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 01/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.680 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 05/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.580 €
Багер гасеничар
Година 06/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 51 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2005 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 02/2017 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.340 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 01/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.570 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 01/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 42.790 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 01/2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.740 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
Контактирајте го продавачот
35.400 US$ EUR ≈ 32.230 €
Багер гасеничар
Носивост 14200 кг
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
35.800 US$ EUR ≈ 32.590 €
Багер гасеничар
Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража 700 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.390 €
Багер гасеничар
Година 06/2010 Километража 6000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Кран гасеничар
Евро Euro 2 Висина на подигање 80 м Носивост 150000 кг
Година 1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.760 €
Багер гасеничар
Носивост 7460 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.760 €
Багер гасеничар
Носивост 12000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се