Филтри -

Градежни машини Sumitomo од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Sumitomo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 8730 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2000 Километража 24400 м/ч Сила
Холандија, Made
кран гасеничар Sumitomo SC 900 кран гасеничар Sumitomo SC 900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 27.4 м Носивост 50000 кг
Година 1994 Километража 17000 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се