Филтри -

Градежни машини Sumitomo

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

73 огласа: Градежни машини Sumitomo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.230 €
Багер гасеничар
Носивост 45900 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.480 €
Багер гасеничар
Носивост 35200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.400 €
Багер гасеничар
Носивост 45900 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 4 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м Носивост 50000 кг
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.910 €
Багер на тркала
Година 02/2019 Километража 980 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.670 €
Багер гасеничар
Носивост 24600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.230 €
Багер гасеничар
Носивост 45900 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Багер гасеничар
Носивост 7460 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Багер гасеничар
Носивост 7460 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Багер гасеничар
Носивост 12000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.990 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Мини багер
Носивост 7090 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.670 €
Багер гасеничар
Носивост 35200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.670 €
Багер гасеничар
Носивост 20600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.480 €
Багер гасеничар
Носивост 35200 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Мини багер
Носивост 7090 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.670 €
Багер гасеничар
Носивост 24600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.310 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 42 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 01/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.330 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 05/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.050 €
Багер гасеничар
Година 06/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 51 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2005 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се