Филтри -

Градежни машини Strassmayr од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Strassmayr од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2007 Километража 2708 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 2432 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Holten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 2432 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 1809 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 2668 м/ч Сила 42 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 3600 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 2432 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 2218 км Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се