Филтри -

Градежни машини Strassmayr од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Strassmayr: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1993 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.430 € PLN 100.000 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1999 Километража 181202 м/ч Сила
Полска, Tolkmicko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2007 Километража 2708 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 2432 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 2432 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 1809 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 2668 м/ч Сила 42 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 3600 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
прскалка за битуменска емулзија Strassmayr S30-1200-G-VHY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2007 Километража 4317 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Haid
прскалка за битуменска емулзија Strassmayr MAUS 90A прскалка за битуменска емулзија Strassmayr MAUS 90A прскалка за битуменска емулзија Strassmayr MAUS 90A
3
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 06/2011 Километража Сила
Унгарија, Dunaújváros
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се