Филтри -

Градежни машини Strassmayr

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини Strassmayr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 2668 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
27.930 € PLN 119.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zawoja
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
648.000 €
Асфалтна база
Година 2022 Километража Сила
Полска, Przezmierowo
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1998 Километража 3137 м/ч Сила
Австрија, Haid
машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP patcher машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP patcher машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP patcher
3
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража 300 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2000 Километража 3510 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Dunaújváros
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1993 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за посипување чакал
Година 2009 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1987 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr STP
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ивичници
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500 нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500 нови прскалка за битуменска емулзија Strassmayr A 500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E нови машина за рециклирање на асфалт Strassmayr AC-E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 1809 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 3600 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се