Филтри -

Градежни машини Stetter од Германија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

60 огласа: Градежни машини Stetter од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 381000 км Сила
Германија, Hückelhoven Baal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 269000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 318000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 249267 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 179000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020-06 Километража 160000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 240000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 396000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 324300 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 184640 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005-04-01 Километража 450000 м/ч Сила
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2019-04 Километража 120000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 2017-12 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18000 кг
Година 2013-06 Километража 272211 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 180000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 138000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 236770 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 12150 кг
Година 2020-03 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 295000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 283000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 311000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17750 кг
Година 2008-09 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 255720 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 09/1997 Километража 433042 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18700 кг
Година 2013-06 Километража 275425 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи