Филтри -

Градежни машини Stavostroj од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Stavostroj од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак со гуми Stavostroj валјак со гуми Stavostroj валјак со гуми Stavostroj
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € PLN 68.000 PLN
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1982 Километража Сила
Полска, Jordanow
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.310 € PLN 58.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1985 Километража 568 м/ч Сила
Полска, Staszów
вибрационен валјак за земја Stavostroj  VV111
1
Контактирајте го продавачот
9.176 € PLN 40.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Pobiedziska
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се