Филтри -

Градежни машини Stalowa Wola од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Stalowa Wola од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
21.650 € PLN 93.500 PLN
Булдожер
Година 2002 Километража 10600 м/ч Сила
Полска, Lubin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.300 € PLN 269.000 PLN
Машина за положување цевки
Носивост 57800 кг
Година 1996 Километража 8628 м/ч Сила
Полска, Krosno
Контактирајте го продавачот
40.990 € PLN 177.000 PLN
Машина за положување цевки
Година 1992 Километража 22050 м/ч Сила
Полска, Olkusz
автодигалка Stalowa Wola SB-30
1
Контактирајте го продавачот
59.980 € PLN 259.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 6880 м/ч Сила
Полска, Lubin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се