Филтри -

Градежни машини Stalowa Wola

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Stalowa Wola

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Грејдер
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
натоварувач со тркала Stalowa Wola Ł34 натоварувач со тркала Stalowa Wola Ł34 натоварувач со тркала Stalowa Wola Ł34
3
Контактирајте го продавачот
6.288 € PLN 29.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1978 Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.900 €
Натоварувач со тркала
Носивост 18600 кг
Година 1992 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 93.500 PLN
Булдожер
Година 2002 Километража 10600 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
74.160 € UAH 2.985.000 UAH
Грејдер
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 6309 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
63.960 € PLN 295.000 PLN
Машина за положување цевки
Година 1992 Километража 22050 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
автодигалка Stalowa Wola SB-30
1
Контактирајте го продавачот
56.150 € PLN 259.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 6880 м/ч Сила
Полска, Lubin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се