Филтри -

Градежни машини Spierings

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Градежни машини Spierings

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Модел SK498-AT4 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 44 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т Брзина 82 км/ч
Година 2008 Километража 230000 км Сила
Унгарија, Ullo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т Брзина 85 км/ч
Година 2005 Километража 196870 км Сила
Унгарија, Ullo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Spierings Spierings SK-598 AT 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 64.2 м
Година Километража 14860 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража 26800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 33 м
Година 10/1996 Километража 23325 м/ч Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
99.850 €
Автодигалка
Година 2001 Километража 109397 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 250 кг
Година 2007-03-26 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража Сила
Полска, Warsaw
автодигалка Spierings SK-598 AT-5 автодигалка Spierings SK-598 AT-5 автодигалка Spierings SK-598 AT-5
3
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража 30000 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел SK488 Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 2.1 т
Година 2004 Километража 382000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 38 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража 215300 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел SK488 Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 2.1 т
Година 2005 Километража 349000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 64 м Дофаќач 60 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 24578 км Сила
Германија, Wildeshausen
автодигалка Spierings SK 597-AT4 автодигалка Spierings SK 597-AT4 автодигалка Spierings SK 597-AT4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 24500 км Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 9000 кг
Година 2008 Километража 126170 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Spierings SK 1265-AT6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 58.1 м Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Heemskerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 04/2001 Километража 25367 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 174000 км Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Автодигалка
Година 2006 Километража 11137 м/ч Сила
Холандија, Zeewolde
RB Trading International
6 години на Machineryline
автодигалка Spierings SK 597 AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража 61942 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 52.12 м
Година 2008 Километража 86000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 57.91 м Дофат на стрела 47.8536 м Носивост 7000 кг
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Холандија, Stavorenweg 3
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи