Machineryline » Градежни машини » Градежни машини SoilmecBOMAGCATERPILLARFABOHITACHIJCBKOMATSULIEBHERRPROMAXVOLVOXCMG » Градежни машини Soilmec од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини Soilmec од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Soilmec од Обединетото Кралство: 69 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за набивање столбови Soilmec SR30
1
Контактирајте го продавачот
235.000 US$ EUR ≈ 220.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража 10652 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење Soilmec T-108
1
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1990 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Soilmec R625
1
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 234.500 €
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 18000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража 10300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за набивање столбови Soilmec CM70 машина за набивање столбови Soilmec CM70 машина за набивање столбови Soilmec CM70
3
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2005 Километража 14000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража 5596 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 4200 м/ч Сила 129 kW
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража 5546 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
1.450.000 €
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
389.200 € GBP 330.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Soilmec PSM 1350 машина за дупчење Soilmec PSM 1350 машина за дупчење Soilmec PSM 1350
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 4200 м/ч Сила 129 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража 2022 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се