Филтри -

Градежни машини Soilmec од Италија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Soilmec од Италија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Meolo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење Soilmec CSP Rotary Head машина за дупчење Soilmec CSP Rotary Head машина за дупчење Soilmec CSP Rotary Head
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Meolo
машина за дупчење Soilmec Hydraulic Auger Cleaner машина за дупчење Soilmec Hydraulic Auger Cleaner машина за дупчење Soilmec Hydraulic Auger Cleaner
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Италија, Meolo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила 116 kW
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 470 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење Soilmec T108 машина за дупчење Soilmec T108
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 8 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SR30 CFA машина за дупчење Soilmec SR30 CFA
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec G28 S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 13 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SF 65 CFA машина за дупчење Soilmec SF 65 CFA машина за дупчење Soilmec SF 65 CFA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec CM50 машина за дупчење Soilmec CM50 машина за дупчење Soilmec CM50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се