Филтри -

Градежни машини Soilmec од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Soilmec од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење Soilmec R 1240 машина за дупчење Soilmec R 1240 машина за дупчење Soilmec R 1240
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 7800 м/ч Сила 186 kW
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење Soilmec SF-65, CFA , Modell 2014, FOR SALE машина за дупчење Soilmec SF-65, CFA , Modell 2014, FOR SALE машина за дупчење Soilmec SF-65, CFA , Modell 2014, FOR SALE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 11520 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1989 Километража Сила
Германија, 10318
машина за дупчење Soilmec SR- 30, Modell 2018 FOR SALE , ASAP!
1
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 4521 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар Soilmec SOILMEC	HC70 Crawler crane / Raupenkran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Metten
кран гасеничар Soilmec SOILMEC	HC80 Crawler crane / Raupenkran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 5600 м/ч Сила 449 кс
Германија, Metten
машина за дупчење Soilmec R 516 , Modell 2007, FOR SALE машина за дупчење Soilmec R 516 , Modell 2007, FOR SALE
2
Контактирајте го продавачот
317.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење Soilmec R516
1
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 9800 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење Soilmec CM 120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 8700 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење Soilmec CM 40 JM, 1998, For SALE машина за дупчење Soilmec CM 40 JM, 1998, For SALE машина за дупчење Soilmec CM 40 JM, 1998, For SALE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се